چرا شبکه سه سریال جدیدش را تغییر داد؟

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402052113070/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%B4-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF

سریال تاریخی «رحیل» یک روایت دست‌اول از پایان دوران قاجار و ابتدای پهلوی به مخاطب ارائه می‌کند. این مجموعه، قصه‌ای زنانه دارد و روایتگر فردی به اسم «مها» و از دربار قاجار است که تلاش می‌کند دیگر زنان اندرونی را با خود متحد و یک تعزیه عاشورایی اجرا کند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مرکز سیمافیلم ضمن پوزش از مخاطبان به علت تغییر در پخش باکس سریال شبکه سه اعلام کرد: سریال تاریخی «رحیل» که روایتگر قصه‌ای زنانه در اواخر دوره قاجر بوده، خوشبختانه آماده پخش شده است. از این رو با توجه به درون مایه عاشورایی سریال در اولویت پخش قرار گرفت و در اوایل ماه صفر از شبکه سه پخش‌ می شود.

بازیگرانی چون حمیدرضا آذرنگ، اندیشه فولادوند، کاظم هژیرآزاد، ابتسام بغلانی، زنده یاد حسام محمودی و… در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

چرا شبکه سه سریال جدیدش را تغییر داد؟

سریال تاریخی «رحیل» با درون‌مایه عاشورایی و با بازی حمیدرضا آذرنگ و اندیشه فولادوند در اولویت پخش از شبکه سه سیما قرار گرفت؛ بنابراین پخش سریال «محرمانه» که پیشتر در آستانه روی آنتن رفتن اعلام شده بود، فعلا منتفی است.

مسعود آب‌پرور کارگردان، رامین عباسی‌زاده تهیه‌کننده، فرهاد نقدعلی نویسنده این سریال ٤٠ قسمتی هستند که فصل نخست آن در ۲۰ قسمت در ایام ماه صفر و فصل دوم به مناسبت ایام فاطمیه روی آنتن می رود.

سریال «محرمانه» هم که پیشتر پخش آن از شنبه (۲۱ مرداد ماه) اعلام شده بود پس از پخش «رحیل» از همین شبکه روانه آنتن می‌شود.

  درباره ۲ کاروانسرای ثبت جهانی کرمان

چرا شبکه سه سریال جدیدش را تغییر داد؟