لیست قیمت S7 1200 plc PLC آسام فروشگاه پی ال سی و اتوماسیون محصولات زیمنس در ایران

ساختار کنترلرهایS7-1200به صورت کامپکت یا فشرده طراحی شده است، تا ضمن اشغال فضای کمتر، با ساختار بسیار پیشرفته و ضریب امنیتی بالا بتواند بهترین گزینه برای کنترل امنیت در صنایع باشند. در این نرم افزار شما میتوانید از تمامی قابلیت ها محصول مورد نظر آگاه شوید. که در نتیجه در کل 32 ماژول سیگنال و پروتکل شبکه مدباس RS485 را بصورت Built in و استاندارد پشتیبانی کند. این خانواده جدیدترین محصول شرکت زیمنس می‌باشد که در اواخر سال 2008 وارد بازار شد. تمامی مزایای پرتال TIA نظیر اختصاص پارامتر کاملا گرافیکی و عیب یابی تمامی ایستگاه های AS-i بدون نرم افزار اضافی را اعمال می کند.

محصولات مرتبط

این نسخه بصورت کامپکت سری S زیمنس بوده و روی خود CPU تعدادی ورودی و خروجی وجود داشته و می توان بدون انتخاب ماژول Expansion از این ورودی و خروجی ها به شرط تامین نیاز استفاده کرد. این نسخه بصورت کامپکت سری S7-300 زیمنس بوده و روی خود CPU تعدادی ورودی و خروجی وجود داشته و می توان بدون انتخاب ماژول Expansion از این ورودی و خروجی ها به شرط تامین نیاز استفاده کرد. نسخه ماژولار سری S7-300 زیمنس می باشد که می بایست کارت های ورودی و خروجی را الزاما برای این نسخه در نظر کرفت. این مجموعه با سابقه 15 ساله خود در انجام و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی آماده خدمت رسانی به مهندسین برق و کارفرمایان صنعت برق می باشد. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی و مشاوره به خریداران و همکاران محترم هستند. ورودی های دیجیتال به عنوان مکمل برای IO های پردازنده SM1221 ماژول های سیگنال ورودی دیجیتال از پردازش بع انتگرال اندازه سیگنال S به اندازه سیگنال های خارجی دیجیتال تبدیل می کند.

  • استفاده از Simatic S به عنوان Master یا Slave بر روی پروفی باس تسهیل ارتباطات استاندارد شده از سطح میدانی تا به سطح کنترل را ثابت کرده است.این رویکرد نشان دهنده عملکرد و رسیدن آن به مهمترین نیازمندی دامنه اتوماسیون کامپکت است.
  • شرکت آسام تامین کننده تجهیزات صنعتی زیمنس با بهترین قیمت آماده ی همکاری و ارائه ی محصولات شرکت زیمنس به کارخانه های صنعتی و خطوط تولید و …
  • دکمه سلول شامل ناحیه تغذیه نمی شود باید به صورت جدا خریداری شود.
  دیپلمات روس: ناتو امنیت آسیا-اقیانوسیه را تضعیف می‌کند

CPU های پی ال سی S از سمت چپ با 3 ماژول ارتباطی ارتقاء می یابد، که این ارتقاء ارتباطات یکپارچه و استفاده از دستگاه های مختلف ورودی خروجی را میسر می کند. در این مقاله به معرفی انواع CPU های پی ال سی S زیمنس پرداخته شده است. 24 ورودی/خروجی یکپارچه شامل 10 ورودی دیجیتال 24 ولت DC و 4 ورودی 5/1 ولت تفاضلی، 6 خروجی دیجیتال 24 ولت DC و 4 خروجی 5/1 ولت تفاضلی دارد. همچنین S7-1200, CPU 1217C دارای دو ورودی آنالوگ ده بیتی صفر تا 10 و دو خروجی آنالوگ یکپارچه 10 بیتی صفر تا 20 میلی آمپر است. از جمله دلایل برتری PLC S زیمنس می توان به تعداد مناسب پورت های ورودی و خروجی آنالوگ و دیجیتال، قیمت بسیار مناسب به نسبت کارایی، پشتیبانی نرم افزاری خوب نمایندگی شرکت زیمنس و کارکرد بسیار ساده و برقراری ارتباط با پروتکل های مختلف شبکه اشاره کرد. PLC S زیمنس از یک ریزپردازنده، یک منبع تغذیه یکپارچه، مدارهای ورودی و خروجی، PROFINET داخلی و کنترلرهای حرکت سریع I/O در یک ابعاد کوچک استفاده می‌کند.

سیگنال برد خروجی دیجیتال زیمنس SB 1222 با کد 6ES7222-1AD30-0XB0 دارای 4 خروجی دیجیتال با ولتاژ خروجی 5 ولت DC و حداکثر فرکانس خروجی 200KHZ می باشد. سیگنال ماژول SM 1221 دارای دو سری کارت با 8 ورودی دیجیتال و 16 ورودی دیجیتال می باشد. در جدول زیر می توان مشخصات و اطلاعات فنی این دو سری از سیگنال ماژول ورودی دیجیتال PLC S زیمنس، سیگنال ماژول ورودی دیجیتال SM 1221, 8DI و SM 1221, plc 1200 زیمنس 16DI را مشاهده کرد. ورودی دیجیتال، 4 خروجی دیجیتال (رله ای یا ترانزیستوری)، 2 ورودی آنالوگ و 1 پورت شبکه Profinet را نام برد. محافظ برای همه سری از PLC های خانواده SIMATIC S7، پی ال سی هایی با عنوان SIPLUS را ارائه داده است، که در شرایط محیطی نامطلوب بخوبی کار می باشند.

  گام‌های آسیایی‌ در مسیر دلارزدایی

IMATIC S کنترل‌کننده، عملیات کنترل حلقه باز و حلقه بسته در مهندسی مکانیک است. SIMATIC S طراحی مدولار جمع و جور را با عملکرد بالا ترکیب کرده و آن را متناسب با طیف گسترده‌ای از برنامه‌ های اتوماسیون ساخته است. کنترلر S زیمنس ماژولار و جمع و جور، تطبیق‌پذیر، مطمئن و ایمن برای طیف گسترده‌ ای از برنامه‌ ها است.

دارای 14 ورودی/خروجی یکپارچه شامل 8 ورودی دیجیتال 24 ولت DC و 6 خروجی دیجیتال 24 ولت DC یا 6 خروجی رله‌ایی و دو ورودی آنالوگ 10 بیتی استاندارد یکپارچه0-10 ولت است. با ماژول‌های I/O مربوط به CPUهای استاندارد و ایمن در برابرخطا (یک کارت ، حداکثر دو ماژول SM و حداکثر 3 ماژول CM) قابل توسعه هستند. دارای 4 کانتر (سه کانتر 100kHz و یک کانتر با فرکانس نهایتا 30kHz ) است. 14 ورودی/خروجی یکپارچه شامل 8 ورودی دیجیتال 24 ولت DC و 6 خروجی دیجیتال 24 ولت DC یا 6 خروجی رله‌ایی دارد. CPU1212C پی ال سی S همچنین دارای دو ورودی آنالوگ ده بیتی با رنج 0-10 ولت است. CPU1212C پی ال سی S را می توان با یک کارت ، دو ماژول SM و حداکثر 3 ماژول CM توسعه داد.

این PLC تمام کارهایی که PLCهای دیگر انجام می دهد را نیز انجام می دهد اما قابلیت های بیشتری نیز دارد. PLC های سری ۱۲۰۰ دارای قابلیت انعطاف پذری و قدرت بالا برای کنترل تجهیزات مختلف در یک سیستم اتوماسیون صنعتی هستند. در واقع ترکیبی از ساختار کامپکت قیمت ارزان و دستورالعمل های قدرتمند به همراه ابعاد کوچک، این PLC را به یک محصول کم نظیر تبدیل کرده است.

  اقدامات دولت چین برای افزایش نرخ باروری و کاهش سقط جنین

شرکت زیمنس در همه سری از PLC های خود سری SIPLUS ار همان PLC را نیز ارائه داده است. سری PLC S زیمنس نیز از این قاعده مستثنا نبوده و CPU های مدل CPU 1214C، CPU 1212C و CPU 1215C را نیز بصورت SIPLUS ارائه داده است. این سی پی یو، CPU نسخه Fail safe سری PLC S می باشد که بصورت کامپکت در مدل های CPU محدود توسط زیمنس ارائه داده شده است.

قسمت 5: طراحی موتور سه فاز با چرخش در دو جهت ( مدار فرمان )

لیست قیمت S7 1200 plc PLC آسام فروشگاه پی ال سی و اتوماسیون محصولات زیمنس در ایران با ماژول‌های I/O مربوط به CPUهای استاندارد و ایمن در برابرخطا (یک کارت SB، حداکثر 8 ماژول سیگنال استاندارد یا fail-safe و حداکثر3 ماژول CM قابل توسعه هستند. دارای دو رابط اترنت و 6 کانتر شامل سه کانتر با فرکانس نهایتا 100kHz و سه کانتر با فرکانس نهایتا 30kHz است. 24 ورودی/خروجی یکپارچه شامل 14 ورودی دیجیتال 24 ولت DC و 10 خروجی دیجیتال 24 ولت DC یا 10 خروجی رله‌ایی دارد. CPU1215C پی ال سی S همچنین دارای دو ورودی آنالوگ ده بیتی با رنج 0-10 ولت و دو خروجی آنالوگ یکپارچه 10 بیتی با رنج 0-20 میلی آمپر است.