شارژر آیفون خرید شارژر اصلی آیفون ماکروتل

شارژر آیفون خرید شارژر اصلی آیفون ماکروتل

کابل WUW01 یک ویژگی‌ مهمی‌ که دارد این است که در برابر آسیب و یا گره خوردگی مقاوم خرید کابل شارژ گوشی است. از این کابل می‌توانید برای انتقال اطلاعات و همچنین شارژ دستگاه خود استفاده کنید. ویژگی مهمی دیگری که در این محصول وجود دارد، سازگاری آن با انواع دستگاه های موجود در بازار است.

از همین رو افرادی که به دنبال خرید شارژر آیفون اصل هستند، می‌توانند سفارش خود را از طریق سایت ثبت کرده تا محصول انتخاب شده در سریع‌ترین زمان ممکن به دستشان برسد. شارژر اصلی آیفون 11 پرو با بهترین کیفیت از نوع فست شارژ 18 وات است. شارژ تلفن همراه به صورت بی سیم شامل قرار دادن آن روی یک پد شارژر است که از طریق کابل به برق متصل است.

Apple USB-C To VGA Multiport

تلفن های موبایل امروزی از باطری های خاصی بهره خواهند برد که جنس آنها لیتیوم یونی یا لیتیوم پلیمری می باشد و قابلیت شارژ مجدد خواهندد اشت. یعنی شما خواهید توانست باتری موبایل خود را با اتصال به برق شارژ نموده و بعد تا مدت زمان مشخص از موبایل بدون نیاز به اتصال مستقیم برق استفاده نمایید تا شارژ باطری آن خالی بشود. گوشی یکی از این لوازم هایی است، که به اصطلاح مصرفی است و بعد مدتی (البته با توجه به کیفیت ساخت ) احتمال خراب شدن در آن ها وجود دارد، گوشی های اپل همیشه در ایران جزو گران ترین گوشی های بازار هستند.

کابل آیفونی Koluman KD-28 3.1 1m

برای خرید شارژر آیفون لازم است تا یک محصول مناسب را خریداری کنید تا از بروز هرگونه آسیب برای کابل و گوشی جلوگیری شود. کیفیت بالایی دارد و برای آيفون با مدل های 11 به بالا، انتخاب مناسبی خواهد بود. درگاه های بسیار باکیفیت بوده و به دلیل استفاده از مواد مرغوب در هتگام تولید، جنس بسیار مناسبی هم دارد. برای خرید کابل شارژر آیفون پیشنهاد می‌کنیم این کابل یک متری را از دست ندهید. بهترین کار اینست که برای خرید کابل شارژ آیفون 7 پلاس جدید به اقدام نمایید ولی این محصول نمونه ها کپی زیادی با قیمتها متفاوت در بازار دارد.

Assembled in China» که فونت مشخص دارد و پر رنگ بر روی سیم چاپ شده . محصول فیک هم ممکن ست این عبارت را داشته باشد اما یا پر از غلط تایپی است یا این که فونت آنها متفاوت می باشد. طبیعیست که کابل شارژ آیفون 7 پلاس اصلی قیمت بالاتری نسبت به نمونه ها بی کیفیت و تقلبی دارد.

شما می‌توانید علاوه بر شارژ تلفن همراه،برای انتقال اطلاعات نیز از آن استفاده کنید. سرعت انتقال اطلاعات با این کابل تقریبا 480 گیگ بر ثانیه است. عددی که فوق العاده بوده و می‌توانید در مدت زمان بسیار کم، اطلاعات زیادی را جابه‌جا کنید. روکش نایلونی آن باعث شده تا در برابر انواع خرابی ها در امان باشد.