خرید انواع موتور دمپر دریچه هوا برقی قیمت میراکالا

همچنین بدیهی است که دمپرهای فاقد فنربرگشت از این قابلیت اضافی برخورداز نیستند و فقط کار بازو بست دمپر را انجام می دهند. همان طور که توضیح داده شد بیشترین استفاده از دمپرها در سیستم های تهویه مطبوع یا HVAC می باشد. در این مقاله قصد شرح و بررسی موتور دمپر، انواع آن، نحوه نصب موتور دمپر و عملکرد موتور دمپر را داریم.

سوئیچ فشار دیافراگمی ویکا WIKA MW

این موتور دمپر دارای مدل های مختلفی است که هر کدام با ویژگی های خاص خود برای مکانی خاص مناسب می باشند. به طور کلی موتور دمپر، موتوری است که روی دمپر هوای ورودی واقع شده است. به ویژه هواسازها کاربرد دارد به اینصورت که وضعیت جریان هوایی که از دمپرها گذر می کند را کنترل می کند.

به منظور دریافت مشاوره، آگاهی از لیست قیمت و سفارش موتور دمپر برقی دریچه هوا با مشاورین و کارشناسان شرکت میراکالا تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان شرکت در این خصوص به شما مشاوره رایگان قبل از خرید محصول را بدهند. محرک دمپرهانیول 10/20 نیوتن متر مدل S1024توسط یک موتور سنکرون هدایت می شود. هنگامی که محرک به انتهای مکانیکی خود می رسد و به طور مداوم نیرو می گیرد، یک کلاچ مغناطیسی گشتاور را به مقدار مشخص شده موتور دمپر محدود می کند. پس از حداکثر 4 دقیقه با روشن شدن برق، الکترونیک داخلی موتور را متوقف می کند. امکان اتصال چندین محرک به صورت موازی در یک خروجی کنترل وجود دارد. در بحث انتخاب، بررسی قیمت ها، خرید و آشنایی بیشتر با انواع موتور دمپر، مطالبی به شرح زیر درج شده تا شما بازدیدکنندگان گرامی از سایت تخ…

  نخستین کاروان حجاج زنجانی راهی سرزمین وحی شد

سوئیچ اختلاف فشار هانیول DPS

خرید انواع موتور دمپر دریچه هوا برقی قیمت میراکالا

غالبا” از دمپرها جهت قطع و وصل جریان هوا استفاده می شود، هرچند کاربرد نیمه باز را نیز جهت کاهش / افزایش جریان عبوری را دارا می باشند. به منظور کنترل باز و بسته شدن دمپر نیز از موتور دمپر استفاده می شود. موتور دمپر در اصل یک نوع اکچوئیتور است که با چرخاندن شفت متصل به دمپر باعث باز یا بسته شدن آن می شود. می توانید فقط با برقراری یک تماس کوتاه با کارشناسان فروش شرکت تهویه نو، ارائه دهنده انواع موتور دمپر در برندهای معتبر از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

  • این موتورها برای پروژه هایی که سرعت باز کردن دریچه برای آن ها مهم است، بهترین گزینه می باشد.
  • بدین منظور برای استعلام قیمت و آگاهی از شرایط فروش موتور دمپر با شماره های شرکت ره سام تماس حاصل فرمایید.
  • لازم به ذکر است که از دمپر های سنگین صنعتی در نیروگاه‌ ها، پتروشیمی و صنایع نفت و گاز به‌ کرات استفاده می ‌شود، که طراحی این دمپر ها به شدت خاص و دقیق بوده و باید بتوانند در شرایط جوی ویژه دوام آورده و دچار خوردگی نشوند.
  • دمپر وسیله ای برای تغییر یا باز و بسته نمودن مقدار جریان هوای عبوری از داخل کانال یا در مواقعی به تنهایی در دیواره اتاقهای هوا ساز یا اتاقهای دیزل ژنراتور و یا محل ورود یا خروج هوا در اشپزخانه های صنعتی و یا پارکینگها نصب میشود.
  • هنگامی که محرک به انتهای مکانیکی خود می رسد و به طور مداوم نیرو می گیرد، یک کلاچ مغناطیسی گشتاور را به مقدار مشخص شده محدود می کند.
  عزم مدیریت شهری برای حل معضل سد معبر حریم «تئاتر شهر» جزم است - اخبار سینمای ایران و جهان

در موارد خاص برخی از تولید کننده ها موتور دمپرهایی با درجه حفاظت ۵۵، ۶۵، ۶۶ ، ۶۷، ۶۸ تولید میکنند که برخی به صورت پک کامل می باند و برخی توسط یک باکس جداگانه درجه حفاظت را تا ۶۶ بالا می برند. این نوع متور دمپرها امتیازی که نسبت به مدل های دارای فنر برگشت و یا معمولی دارند باز هم در همان بحث ایمنی و حفاظتی آن ها می باشد که با توجه به دارا بودن دو حالت چپ گرد وراست گرد و یک فازو نول در شرایط اضطراری در جهت عکی چرخیده وبسته می شوند. یک دمپر موتوری فعال باعث می ‌شود تا دمای داخل اتاق توسط شما کنترل شود و جریان هوا را در خانه تنظیم کند. موتور دمپر خطی زیمنس مدل GBB131.2E ، در انواع سه وضعیتی و یا 0 تا 10 ولت ، دارای سیم کشی اولیه به طول 90 سانتی متر می باشد. موتور دمپر زیمنس مدل GMA126.1E ، در انواع 2 یا 3 وضعیتی و هم چنین 0 تا 10 ولت ، دارای سیم کشی اولیه به طول 90 سانتی متر می باشد.

کنترل ولو سه راهه سامسون سری 3244