خداحافظی یا جوسازی «سلبریتی اغتشاش طلب» برای پخش بدونه دغدغه تصویرش در «پدر گواردیولا»! – اخبار سینمای ایران و جهان

به گزارش سینماپرس، هنگامه قاضیانی بازیگر سینما از دنیای بازیگری خداحافظی کرد. این بازیگر سینما که در فیلم‌های متعددی همچون به همین سادگی، سعادت آباد، برف روی شیروانی داغ، من مادر هستم و برادرم خسرو ایفای نقش کرده بود با انتشار پستی در صفحه شخصی خود اعلام کرد از دنیای بازیگری خداحافظی می‌کند.

من باید می‌رفتم با قطاری که برام

یکی تو خاطره‌هام زخم برداشته بود

وی در طول مدت فعالیت خود در سینما در ۳۰ فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت و توانست در این مدت برنده دو سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن از دو دوره جشنواره فیلم فجر برای فیلم‌ های «به همین سادگی» و «روزهای زندگی» بشود.

سریال «آمستردام» با بازی او در حال پخش است و به زودی سریال «پدر گواردیولا» نیز با بازی این بازیگر پخش خواهد شد.

منبع: https://www.cinemapress.ir/news/145471/%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%DB%8C-%DB%8C%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D9%84%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%BA%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B4-%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%BA%D8%AF%D8%BA%D9%87

ایران/تهران ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

او علاوه بر آثار سینمایی ‌اش در چهار سریال شبکه خانگی و یک سریال تلویزیونی هم به ایفای نقش پرداخت.

من باید می‌رفتم زود زود زود

سینماپرس: هنگامه قاضیانی «سلبریتی اغتشاش طلب» در حالی مدعی خداحافظی از دنیای بازیگریشد که سریال «آمستردام» با بازی او در حال پخش است و به زودی سریال «پدر گواردیولا» نیز با بازی این بازیگر پخش خواهد شد.

بگذارید امشب در این حس غریب، اندوه را، برای یک شب هم که شده به ضیافت با شکوه زندگی دعوت کنیم.

متن هنگامه قاضیانی در صفحه شخصی‌اش بدین شرح است: «برای اولین و آخرین بار خواهش دارم همه شما یک جمله زیبا برای خداحافظی به یادگار برایم بنویسید. برای همه شماهایی که با عشق بی شرط از نسل‌های متفاوت، سال‌ها کنارم ایستادند.

  عباس میرزایی: دست اندرکاران پخش معتقدند تنها فیلم های کمدی و اجتماعی مخاطب دارد - اخبار سینمای ایران و جهان

اولین فیلم «سایه روشن» بود، سال ۱۳۷۸ با سینما، شیدایی‌هایم راهش را پیدا کرد. چرا میگم حس غریب، چون در همان اولین فیلم که سعادت تجربه شاگردی کردن در حضور عزت الله خان انتظامی را داشتم در پلانی از فیلم به من گفتند: «دخترم حس تعریف کردنی نیست.» دوستتان داشتم و دارم و خواهم داشت تا روزی که زمین را ترک کنم.

آخرین گلوله ی آخرین خشاب بود

وداع من بعد از بیست و چهار سال خدمت با بازیگری»

خانم مهری شیرازی، استاد باوقار من ، سینما را با شما آغار کردم، بهتون قول دادم کم نگذارم و وفادار بمانم به مردم عزیزم در راه دشوار هنر و فرهنگ. به اندازه وسعم تلاش کردم. قلبتان را می‌بوسم.