جشنواره عکاسی فدراسیون کشتی برگزار می‌شود – اخبار سینمای ایران و جهان

مقررات جشنواره

نفر دوم: ۵۰ میلیون ریال

نفر اول : ۱۰۰ میلیون ریال

موضوعات جشنواره اردوهای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی در تمام رده های سنی، فضای داخلی و بیرونی کمپ تیم های ملی به شرح ذیل است.

۱- شرکت در این جشنواره برای همه عکاسان آزاد و رایگان است.
۲- عکس های ارسالی می بایست به نشانی ایمیل koshti۱۳۱۸@gmail.com ارسال شود.
۳- هر عکاس مجاز است تا ۷ تک عکس ارسال کند، عکس‌ها باید طبق تعریف فراخوان بوده و می‌توانند رنگی یا سیاه و سفید باشد.
۴- عکس‌ها باید توسط فرایند عکاسی ثبت شده باشند (با دوربین های حرفه ای) در صورتی که عکس، مونتاژی از چند عکس باشد، از دور مسابقات حذف خواهد شد. همچنن ویرایش عکس در حد اصلاح نور و رنگ و کراپ تا آنجایی مجاز است که به اصالت عکس خدشه‌ای وارد نکند.
۵- عکس‌های ارسالی، نباید دارای امضای عکاس، پاسپارتو، حاشیه، تاریخ، واترمارک، لوگو یا هرنشانه‌ی تصویری باشند.
۶- عکس ارسالی می بایست متعلق به خود عکاس باشد. در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله، عواقب حقوقی و جزایی آن به عهده شرکت کننده است.
۷- اندازه بزرگترین ضلع عکس می بایست ۳۰۰۰ پیکسل باشد، عکس ها با فرمت JPEG و با حجم حداقل ۲ مگابایت و حداکثر ۴ مگابایت باشد.
۸- برگزارکننده مجاز به استفاده از تمام یا بخشی از عکس‌های پذیرفته شده در انتشارات مربوط به جشنواره، شامل کتاب، سایت جشنواره (فدراسیون کشتی)، نمایشگاه و سایر موارد مرتبط با جشنواره است.
۹- هر عکس می بایست با نام و نام خانوادگی نامگذاری شود و اگر عکاسی چند عکس برای جشنواره ارسال کرد می بایست پس از نام و نام خانوادگی به ترتیب از عدد ۱ تا ۷ به انتهای نام خانوادگی اضافه کند مانند Ali ahmadi۱Ali ahmad۲ ۱۰- تمامی عکس ها باید یک کپشن برای توضیح عکس داشته باشند که شامل تاریخ عکسبرداری نیز باشد (در فایل word به صورت جداگانه ثبت شود).
۱۱- در شرایط خاص، هیات داوران فایل خام را از عکاسان پذیرفته شده دریافت خواهند کرد.
۱۲- شرکت در جشنواره‌ به منزله پذیرفتن همه شرایط مربوطه بوده و شرکت کننده حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نماید.
۱۳- برای عکاسانی که آثارشان به مسابقات راه یابد، گواهی شرکت در جشنواره صادر می‌شود.
دبیر جشنواره : کاظم پرورده و هیات داوران : آقایان محمد بابایی، فرشاد عباسی و احمد معینی‌جم می باشند.
جوایز

  هفتاد و ششمین دوره «جشنواره فیلم کن» فعالیت رسمی خود را آغاز کرد - اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: فدراسیون کشتی با توجه به اهمیت نقش ورزش کشتی در کشور و همچنین به تصویر کشیدن تمرینات تیم ملی آزاد و فرنگی و فضای اردو و کمپ تیم‌های ملی اقدام به برگزاری جشنواره عکس می‌کند.

به گزارش سینماپرس، در این رویداد تلاش می شود تا از تجربه و اهتمام همه‌ عکاسان کشور بهره‌برداری شود و ثبت لحظه‌های نو برای نشان دادن این ورزش بومی و ریشه دار کشور توسط عکاسان دریچه ای نو برای مخاطبان این رشته ایجاد کند.

نفر سوم : ۳۰ میلیون ریال

زمان ثبت نام در جشنواره: ۲۴ لغایت ۲۷ خردادماه ۱۴۰۲
ارسال آثار: تا ۱۵ تیر ماه
داوری جشنواره: تا پایان تیر ماه
زمان اعلام نفرات برتر : ۱۷ مرداد همزمان با روز خبرنگار
روابط عمومی فدراسیون کشتی با هماهنگی با دبیرخانه جشنواره اقدام به ثبت نام از عکاسان تا تاریخ ۲۷ خرداد ماه خواهد کرد و عکاسان محترم، پس از هماهنگی می توانند از تاریخ ۲۸ خرداد ماه به مدت دو هفته برای عکاسی در محل کمپ تیم های ملی حضور یابند.
شماره هماهنگی دبیرخانه جشنواره عکس کشتی ۰۹۱۹۲۵۹۸۷۱۲ کاظم پرورده
عکاسان محترم درخواست خود را همراه با تصویر کارت رسانه ی ورزشی به آدرس koshti۱۳۱۸@gmail.com ارسال نمایند.

منبع: https://www.cinemapress.ir/news/145581/%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%81%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF