برگزاری محفل ادبی کتابخانه ملّی

در این نشست تخصّصی سیّدحجّت الحق حسینی، استاد دانشگاه، و برگزیده جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و جایزه بین‌المللی فارابی درباره ادبیّات با رویکردهای دینی، فلسفی، عرفانی، تاریخی، اجتماعی و روان‌شناختی سخنرانی می‌کند.

برگزاری محفل ادبی کتابخانه ملّی

این محفل ادبی همراه با شعرخوانی جدیدترین اشعار شاعران و معرفی آخرین آثار ادبی منتشر شده در کشور، روز پنجشنبه ۱۵ تیرماه، ساعت ۹ در محل اندیشگاه فرهنگی سازمان اسناد و کتابخانه ملّی جمهوری اسلامی ایران با حضور شاعران و نویسندگان برپا می‌شود.

همچنین در این محفل ادبی گرامیداشت یاد و خاطره اهالی قلم درگذشته و تولد اهالی قلم متولدشده در خرداد و تیرماه برگزار خواهد شد.

چهارمین محفل ادبی سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران و نشست «ادبیّات: هویّت انسانی، ماهیّت رحمانی» همزمان با روز قلم برگزار می‌شود.

از سوی دیگر، روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران اعلام کرد: نشست «ادبیّات: هویّت انسانی، ماهیّت رحمانی»، در آستانه روز قلم و عیدسعید غدیر خم روز دوشنبه (۱۲ تیرماه ۱۴۰۲)  از ساعت ۱۷:۳۰ در فرهنگسرای خانواده واقع در خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی (یوسف‌آباد)، خیابان ۲۱، بوستان شفق برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران اعلام کرد: چهارمین محفل ادبی سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران همزمان با روز قلم و در آستانه عید سعید غدیر با معرفی جدیدترین آثار ادبی منتشرشده در کشور برگزار می‌شود.

 انتهای پیام 

منبع: https://www.isna.ir/news/1402041005943/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D9%81%D9%84-%D8%A7%D8%AF%D8%A8%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%85%D9%84%DB%8C

  وزیرخارجه چین: مسببان مشکلات مردم افغانستان، دست از تحریم‌ها بردارند