آموزش یو پی اس یو پی اس چیست یوپی اس چیست انواع UPS-مستر انرژی پلاس

آموزش یو پی اس یو پی اس چیست یوپی اس چیست انواع UPS-مستر انرژی پلاس

مثلا برای باطری های لیتیوم یون تا 2000 بار تخلیه شارژ یا دشارژ هم در طول عمر مفیدشان درجه بندی شده است. الکترولیت محلول یا محیطی است که شرایط لازم برای انتقال یون های الکترود های مثبت و منفی را در باتری یو پی اس فراهم می کند. این الکترولیت در باتری یو پی اس VRLA خشک و بی حرکت و در باتری یو پی اس VLA به شکل مایع است. لازم است بدانید که باتری های دستگاه یو پی اس به صورت لجظه ای کار می کنند و توان مصرفی تجهیزات را باتری تامین می کند و پس از رفع اشکال در برق شهر، به وضعیت عادی برمی گردد. درصورتیکه اطلاعات این صفحه برای انتخاب مناسب ترین دستگاه یو پی اس برای کسب و کار شما کافی نباشد، همکاران ما با استفاده از تمام تجربیات خود، شما را برای برگزیدن ups مناسب راهنمایی خواهند کرد.

  • به برد شارژ دستگاه آسیب وارد می شود و سبب خرابی یو پی اس می گردد.
  • خطوط تولید این کارخانه دارای راندمان بالا در تولید انواع باطری یو پی اس و شارژی بوده و باتری‌های MF که تکنولوژی ساخته صفحات باتری با تکنولوژی Expand را داراست، تولید می‌کند.
  • در مرحله شارژ، خانه های باتری با الکترولیت تکمیل شده و توسط دستگاه شارژر مخصوص، شارژ می شود.
  • باتری هایی که به طور واقعی تولید داخل باشد بسیار محدود است و بیش از 95 درصد بازار باتری ups کشورمان در اختیار شرکت های چینی است و عمدتا به صورت قاچاق وارد می شود.

دستگاه مونتاژ جهت اتصال صفحات گروپ شده به جلد، جوش درب به جلد، جوش دادن قطب ها، تست نشتی زیر درب وکارگذاری چشمی (نشانگر باتری) برروی درب انجام می شود. در ابتدای COS چیدمان صفحات یا به عبارتی تغذیه در داخل دستگاه می باشد سپس تنظیم کردن پرچم ها، شستشو و برس زدن سر پرچم ها انجام می mrenergyplus شود. اگر به هر دلیلی پرچم از بست در آید یا داخل بست بصورت یک پارچه در نیاید یک باتری خراب می شود.

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر صبا باتری

برای فهمیدن این که فرار حرارتی چیست باید گفت که این مشکل بیشتر در باتری یو پی اس اسید سرب ایجاد می شود. فرار حرارتی در واقع زمانی اتفاق می افتد که گرمای تولید شده در باتری بیشتر از توان دفع توسط باتری یو پی اس باشد. این مسئله علاوه بر خرابی باتری یو پی اس، می تواند خطرات زیان بار تر و پر هزینه تری مانند انفجار و احتراق را به دنبال داشته باشد.

به طور کلی هر جایی که نیاز به برق اضطراری داشته باشیم نام باتری های سیلد اسیدی مطرح می شوند. مدت زمان کارکرد پشتیبان باتری یو پی اس، زمان تخمینی است که تجهیزات متصل را در هنگام قطع برق، بدون فرصتی برای شارژ مجدد باتری، روشن نگه می‌دارد. زمان کاردهی باتری یو پی اس بسته به اندازه باطری UPS و وات مورد نیاز تجهیزات متصل و همچنین عواملی مانند کارایی، دمای اتاق و عمر باتری متفاوت است. باتری های داخلی UPS که معمولا باطری های کوچکی هم هستند، مدار باز نیستند و مقداری از مواد فعال خود را به صورت موضعی تخلیه می کنند. لازم به ذکر است که این نوع تخلیه ارتباطی به مدار باز یا بسته بودن ندارد و تقریبا در تمام انواع باتری UPS اتفاق می افتد. به طور کلی وقتی شارژر باتری یو پی اس فعال باشد، بخشی از جریان شناور، بر میزان تخلیه خود غلبه می کند و باتری یو پی اس را کاملا شارژ نگه می دارد.

معرفی انواع باتری یو پی اس

باتری های تولیدی بسته به ابعاد آنها در پالت های چوبی ۴۰ یا ۴۴ عددی بسته بندی و ارسال می شوند. در اکثر کارخانه های تولیدی باتری بسته به ابعاد باتری معمولاً در پالت های چوبی تعداد ۳۶ یا ۷۲ عدد باتری بسته بندی می شود. در مرحله شارژ، خانه های باتری با الکترولیت تکمیل شده و توسط دستگاه شارژر مخصوص، شارژ می شود. برای تولید درب باتری، مشابه مرحله قبل از دستگاه تزریق مواد PP استفاده می شود. فرآیند کیورینگ که به هدف کاهش درصد متال آزاد، افزایش سطح مواد فعال و افزایش چسبندگی خمیر به شبکه بکار گرفته می شود شامل دو مرحله است. در فرایند تولید پودر سرب به روش بالمیل ابتدا سرب نرم ورودی در یک دیگ به صورت مذاب در می آید و در درون قالب ها به روش ریخته گری به صورت گلوله های استوانه ای به وزن مشخص در می آید و در داخل درام بالمیل تغذیه می گردد.

باتری هم همانند هر محصول دیگری از چندین اعضاء داخلی تشکیل شده است. تقریبا می توان گفت با ارزش ترین جزء و ماده اولیه باتری همان سرب است. چرا که این محصولات هزینه انتقال و باربری و گمرک بر روی آنها حساب شده است. این هزینه های سر بار معمولا موجب می شوند تا قیمت این محصولات خارجی بالاتر باشند. البته باید توجه داشته باشید که محصولات ایرانی هم همیشه باید مبلغ مالیات بر ارزش افزوده و عوارض شهرداری بر روی آن حساب شوند.

البته این به دان معنی نیست که باطری هم همانند محصولات لبنی باید در همان روز تولید شده باشد. معمولا اگر انبارش به صورت استاندارد و اصولی باشد می توان محصول را تا 9 و یا 12 ماه هم نگه داری کرد. البته باید هر چند وقت یک بار مقدار توان باتری چک شود تا باتری اصطلاحاً “نخوابد”. همچنین محصولاتی که فاقد گارانتی شرکتی هستند نیز یا به وسیله کارخانه ضمانت شده اند و یا ما آنها را تمام و کمال ضمانت خواهیم کرد. لذا از نظر گارانتی و خدمات پس از فروش هیچ استرس و دغدغه ای نداشته و با خیالی راحت برای خرید از ما اقدام کنید.

دستگاه یو پی اس در میان کرکره برقی و جریان برق شهر قرار می گیرد تا در زمان قطعی ناگهانی برق هم از نوسانات وارده برق شهر به بردها و قطعات حساس کرکره برقی محافظت کند. این گرمای تولید شده می تواند بستگی به دلایل مختلفی مثل شارژ بیش از حد باتری یو پی اس، آسیب های داخلی و یا حتی افزایش بیش از حد دمای محیط، داشته باشد و ممکن است هیچ هشدار یا علامتی هم از خود نشان ندهد. پس یک برنامه ریزی درست می تواند از تمام اتفاقات مذکور و هرینه های ناشی از آن جلوگیری نماید.

باتری یو پی اس ولتامکس ۱۸ آمپر VTM18A-12

باتری لیتیوم یون برای نگهداری احتیاج به یک فضای مجزا از تجهیزات دیگر دارد. با وجود این که تمام باتری های یو پی اس برای ماندگاری و دوام بیشتر، نیاز به نظارت و نگهداری دارند، اما رعایت اصول ایمنی در استفاده و نگهداری از باتری یو پی اس سلولی احتیاج به حداکثر میزان لازم دارد. تقریبا می توان گفت که میزان عملکرد یو پس اس در هر شرایطی وابستگی زیادی به باطری UPS و توان ذخیره سازی آن دارد.